• +90 358 212 9975

  • Slogan

  • info@erkobilgisayar.com.tr

Hakkımızda

ERKO Bilgisayar Tic.San.Ltd.Şti  1990'lı yıllara dayanan bilgi ve tecrübe birikimiyle  Amasya merkez olmak üzere yakın il ve ilçelerde bilişim sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti ve çözümleri sunmak , bilişim ürünlerini en uygun koşullarla, en hızlı şekilde tedarik etmek ve son kullanıcı ve kurumlara ulaştırma amacıyla kurulmuştur. Başlangıcından bu yana ERKO ,  çözümleri ve güçlü hizmet kabiliyeti sayesinde Amasya'da sektörün güvenilir, dinamik kuruluşu olmaya devam etmektedir.

Bilgisayar, elektronik, güvenlik, mobil takip sistemleri konusunda uzman kadrosuyla kaliteli satış ve teknik hizmet vermektedir.Merkez işletme bünyesinde satış, pazarlama, web tasarım, mali işler, proje ve AR-GE bölümleri yer almaktadır. TSE belgeli teknik destek şubemizde ise teknik servis, arızalı ürün , değişim ve yazıcı sarf malzeme ve kartuş toner dolum departmanlarımız mevcuttur.

ERKO, işletmelerin ,kurumların ve kişilerin her boyuttaki ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümler üretir. Sunduğu son teknoloji ürünler ile çözümlerin sürekli geliştirilmesi ve yeni sürümlerle desteklemesi nedeniyle rakiplerinden farklıdır.

ERKO kurumsal şirketlere, kobilere ve son kullanıcıya ürün tedariki ve hizmet desteği vermektedir. Uzun yıllardır sektöründe hizmet vermesi sayesinde geliştirdiği tecrübesi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin ihtiyaçlarını müşterilerden önce fark eder ve buna uygun çözümler üretir.

ERKO bünyesin'de 20'nin üzerinde personeli ile Amasya ve Çevre illerin teknoloji ve yazılım çözüm merkezi haline gelmiştir.Bizlere bu süreçte inanıp, gelişmemize ve büyümemizde payı olan tüm personel ve müşterilerimiz ERKO ailesini oluşturur.