img img img

3CX IP Santral Sistemleri

3CX IP SANTRAL SİSTEMLERİ

3CX ile özel bulut hesabınızda, Windows’ta veya Linux’ta yerinde çalıştırmayı seçebilir ya da IP Santralinizi sizin için barındırmak üzere 3CX’i tercih edebilirsiniz. Size minimum yönetim gerektiren ve sorunsuz bir IP Santral garanti edilir. 3CX’i bir yıllığına ücretsiz edinin ve işletmenizin geleceğini hemen koruma altına alın!

Kolay Kurulum ve Yönetim

3CX Windows, ileri düzey network veya Linux bilgi ve deneyimlerine ihtiyaç duymaksızın, kolayca kurulup yönetilebilinir. Popüler IP Telefonları, VoIP ağ geçitleri ve SIP trunk bağlantıları yapılandırma ve yönetme güçlüğünden kurtaracak hazır şablonları barındırır.

⦁ Yüksek telekom bilgisi ya da eğitimi gerektirmez

⦁ Açık Standartlar – Marka bağımsızlığı

⦁ 3CX Yönetim Konsolundan herseyi merkezi kontrol edebilirsiniz

⦁ Popüler IP Telefonlar, VoIP geçitleri, SIP providerlardan istediğinizi seçebilme

Dahili Hattınız Heryerde

3CX`in Akıllı Telefon Yazılımı `nı mobil telefonlarınızla ve Mac/Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızla rahatça kullanabilirsiniz. Bu yazılım sayesinde çalışanlarınız, ofis numaralarını her yerden ofiste gibi entegre ederek kullanabilirler. Bütün görüşmeler ücretsiz olmakla beraber, çalışanlar da tek bir numarayı kullanarak profesyonel bir görünüm sağlayabilirler.

⦁ Gittiğiniz her yere dâhili telefon hattınızı da götürün

⦁ Tüm görüşmeler ücretsizdir – Cep telefonu faturalarını azaltın

⦁ Verimliliği attırın – Her yerden çalışabilirsiniz

⦁ Tek numara kullanin – kişisel cep telefonunuzu kullanmayın

Ip Telefonlar

3CX IP Telefon Sistemi ile %100 uyumlu YEALINK ve FANVIL Marka IP Telefonlar ile kolay kurulum, Türkçe arayüz , Merkezi rehber ve bir tıklama ile tüm telefonlara firmware yükleme kolaylığı.

Soft Telefonlar

Android, IOS telefonlarınızdan veya WINDOWS,MAC bilgisayarınızdan Soft Telefon ile gerçek bir telefona sahip olun.

Çağrı Merkezi

3CX, popüler IP Telefonlar ve SIP trunk’larla yerinde veya bulutta çalışan açık standartlı, yazılım tabanlı bir VoIP telefon santralidir. Basit, uygun maliyetli ve esnek olan 3CX; eskimiş, geleneksel telefon sistemlerinin maliyet ve yönetim sorunlarını ya da paylaşılan bulut santrallerinin kısıtlamalarını ortadan kaldırır.

Görüntülü Görüşme

3CX, kullanıcılarının web tarayıcıları vasıtasıyla gerçekleşecek yüksek kaliteli video ve sesli iletişimlerden yararlanmasını sağlar. Katılımcılar; ortaklarınız, müşterileriniz ve çalışanlarınız için daha iyi bi r kullanıcı deneyimi sağlayarak ek yazılım veya uygulama indirilmesini gerektirmeden, toplantılara kusursuz biçimde katılabilir.

Hemen İletişime Geç.

Geri
Eposta
Beni Ara

    Telefon Numaranızı gönderin sizi hemen arayalım.